X

 

تخلیه چاه تهران

 

                                                                       09127344587

 

خدمات فنی الوند گستر فعال در زمینه تخلیه چاه تهران، به صورت شبانه روزی اقدام به تخلیه چاه می کند. این شرکت با دارا بودن نیروی متخصص و تجهیزات مخصوص به راحتی چاه های فاضلاب را تخلیه می کند. امروزه یکی از نیاز های اصلی هر ساختمان محلی برای دفع آب و فاضلاب آن است. چاه فاضلاب باید پس از پر شدن تخلیه شود. بی شک شبکه فاضلاب مکانی مناسب برای دفع آسان و بدون خطر فاضلاب های ساختمان است. اما در مناطقی که شبکه فاضلاب وجود ندارد به ناچار باید از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب استفاده کرد. در حال حاضر اکثر ساختمان ها و منازل به خصوص ساختمان های قدیمی فاقد شبکه فاضلاب هستند و از چاه فاضلاب استفاده می کنند. استفاده از چاه فاضلاب به معنی درگیر شدن با مشکلات حفر چاه، تخلیه چاه، لایروبی چاه و کف تراشی چاه می باشد. تخلیه چاه و لوله بازکنی الوند گستر آماده خدمت به همشهریان است.

نیروهای ماهر و مجرب آماده ارائه خدماتی سریع ، با کیفیت و قیمتی مناسب در سراسر تهران و حومه می باشیم.

 

بصورت شبانه روزی پاسخ گوی شما هستیم

 

ارسال نیرو از نزدیک ترین محل به شما

 

09127344587

09197440717

 

 

 

 

حوادث تخلیه چاه و ریزش چاه

 

اکثر حوادث چاه ها بر اثر بی توجهی و عدم رعایت نکات ایمنی چاه ها اتفاق می افتد. خدمات فنی الوندگستر تمام تلاش خود را بر این دارد که حوادث تخلیه چاه و ریزش چاه به حداقل برسد. بسیاری از این اتفاقات در زمان تخلیه چاه، لایروبی چاه و کف تراشی چاه رخ می دهد. برای جلوگیری از بروز این حوادث باید با رعایت نکات ایمنی و استفاده از افراد متخصص این کار، به وضعیت چاه ها رسیدگی کرد و در صورت لزوم بایستی آن را تخلیه، لایروبی و کف تراشی کرد. چندین سال استفاده مداوم از چاه باعث پرشدن آن میشود. اگر این چاه به موقع تخلیه نشود به مرور زمان آب، دیواره های آن را می شوید و دیواره های چاه ریزش میکند. همین امر باعث افزایش قطر چاه میشود به طوری که بعد از گذشت چندین سال زیر ساختمان به طور کلی خالی خواهد شد و هر لحظه امکان ریزش ساختمان وجود خواهد داشت.

 

متخصصین الوندگستر در تخلیه چاه

 

در زمان حاضر ابزار های مناسب این کار، تخلیه چاه ها را آسان کرده است. اما این سهولت دلیلی برای انجام کار توسط هر شخصی نیست و این کار فقط باید توسط افراد مجرب و متخصص با رعایت نکات ایمنی انجام شود تا احتمال وقوع حادثه را به حداقل برساند. خدمات فنی الوندگستر با متخصصین خود با رعایت تمام نکات ایمنی کار تخلیه چاه را انجام می دهد. نیروهای زبده شرکت هنگام تخلیه چاه رعایت نکات فنی و ایمنی را لازمه کار خود می دانند. اگر چاه های شما هم نیازمند رسیدگی است، نیرو های ما با حضور در محل و بازدید و مشاوره رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد. متخصصین خدمات فنی الوندگستر با بررسی وضعیت چاه اقدام متقابل را انجام خواهند داد.

 


شماره مشاوره رایگان و درخواست نیرو:

 
09127344587

 

 

 

 

 

لوله باز کنی شمال تهران
لوله باز کنی غرب تهران
لوله باز کنی شرق تهران
لوله باز کنی مرکز تهران
لوله باز کنی جنوب تهران

 

 

تخلیه چاه شمال تهران
تخلیه چاه غرب تهران
تخلیه چاه شرق تهران
تخلیه چاه مرکز تهران
تخلیه چاه جنوب تهران

لوله باز کني  تخليه چاه  تخليه چاه تهران  لوله باز کني غرب تهران  تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه  لوله باز کني شمال تهران  رفع گرفتگي توالت فرنگي  لوله باز کني تخليه چاه  فنر لوله باز کني  لوله باز کني سعادت آباد  حفر چاه  چاه باز کن  دستگاه لوله باز کن  لوله باز کني پاسداران  لوله باز کني شبانه روزي  تخليه چاه فاضلاب  شماره لوله باز کني   تخليه چاه شبانه روزي  حفر چاه فاضلاب  حفاري چاه فاضلاب  تشخيص ترکيدگي لوله آب  لايه روبي چاه   لتخلیه چاه مرکز تهران

                      

09127344587

دی ان ان